Program "Infrastruktura bibliotek 2016-2020" - nabór wniosków

• 08-03-2019

Instytut Książki ogłosił V nabór wniosków w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 2 "Infrastruktura bibliotek 2016–2020".

Termin składania wniosków w upływa 10 maja 2019 r. i należy wypełniać je przez nową platformę elektroniczną – witkac.pl. W celu złożenia wniosku należy założyć indywidualne konto i po zalogowaniu się do systemu dokonać wyboru konkursu wśród trwających naborów, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.

Szczegółowe informacje nt. naboru oraz dokumenty do pobrania dostepne są na stronie Instytutu Książki.

Źródło: Instytut Książki

Czytany 35 razy Ostatnio zmieniany 08-03-2019