Czytaj PL 2018 - darmowe e-booki i audiobooki czekają

• 02-11-2018
Czytaj PL 2018 - darmowe e-booki i audiobooki czekają czytajpl.pl

Około 180 tysięcy – tyle książek przeczytali do tej pory uczestnicy akcji Czytaj PL. W tegorocznej odsłonie, która wystartowała 2 listopada w 500 miastach i miejscowościach po raz kolejny pojawiły się - m.in. na przystankach, w bibliotekach i instytucjach kultury – plakaty z kodami QR stanowiące darmowe wypożyczalnie e-booków i audiobooków dostępne dla każdego. Na czytelników czekają dzieła Olgi Tokarczuk, Johna Flanagana czy Remigiusza Mroza.

Czytaj PL 2018 trwa od 2 do 30 listopada. Aby skorzystać z darmowych wypożyczalni należy pobrać aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL, a następnie zeskanować kod QR umieszczony na każdym plakacie akcji.

Lokalizator darmowych wypożyczalni - oraz więcej informacji nt. akcji - znaleźć można na stronach:

Lista dostępnych książek:

•     Olga Tokarczuk "Opowiadania bizarne"
  •     Magdalena Grzebałkowska "Komeda. Osobiste życie jazzu"
  •     Christophe Galfard "Wszechświat w twojej dłoni"
  •     Anna Brzezińska "Córki Wawelu"
  •     Wojciech Chmielarz "Cienie"
  •     Anna Ficner-Ogonowska "Okruch"
  •     Remigiusz Mróz "Hashtag"
  •     Mark Bowden "Polowanie na Escobara"
  •     Joanna Jax "Zemsta i przebaczenie"
  •     Reni Eddo-Lodge "Dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry"