Konkurs "Czytam sobie w bibliotece. Moje miejsce - moja wolność!"

  • 26-10-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Wydawnictwo Egmont zapraszają wszystkie biblioteki (publiczne, szkolne, pedagogiczne, inne) do udziału w konkursie "Czytam sobie w bibliotece. Moje miejsce - moja wolność!" organizowanego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu zajęć dla dzieci, celebrujących rocznicę odzyskania niepodległości, inspirowanych jedną z czterech książek Wydawnictwa Egmont z serii "Czytam sobie z kotylionem" oraz miejscami, wydarzeniami lub postaciami ważnymi dla lokalnej społeczności i zamieszczeniu relacji z zajęć - w formie filmiku, fotorelacji, prac plastycznych etc. - w portalu www.labib.pl (link do relacji należy przesłać przez formularz zgłoszeniowy online).

Zajęcia powinny promować samodzielne czytanie przez dzieci. Przygotowując je można wykorzystać scenariusze nawiązujące do treści czterech książek z serii "Czytam sobie z kotylionem" dostępne do pobrania w wersji pdf. na stronie:
http://www.biblioteki.org/aktualnosci0/Czytam_sobie_w_bibliotece_Moje_miejsce_moja_wolnosc_zapraszamy_do_udzialu_w_konkursie.html

30 bibliotek, które przygotują najciekawsze, najbardziej oryginalne i atrakcyjne relacje z zajęć, zostanie nagrodzonych zestawami 15 książek z serii "Czytam sobie" Wydawnictwa Egmont.

Źródło: www.biblioteki.org
 

 

Czytany 257 razy Ostatnio zmieniany 25-10-2018

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij