"Rozmowy przy wspólnym stole" w bibliotece

• 22-06-2018
"Rozmowy przy wspólnym stole" w bibliotece http://www.biblioteki.org/

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza do udziału w projekcie "Rozmowy przy wspólnym stole", którego celem jest wypracowanie i przetestowanie w bibliotekach modelu dobrej rozmowy poprzez spotkanie osób z różnych środowisk i o różnych poglądach, mieszkających w jednej miejscowości. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca 2018 r.

Każda biblioteka uczestnicząca w projekcie otrzyma wsparcie merytoryczne w zakresie: szkolenia stacjonarnego w Warszawie w jednym z proponowanych terminów, wsparcia moderatora centralnego podczas przeprowadzenia pierwszej z debat i konsultacji merytorycznych w zakresie prowadzenia spotkań, a także pakiet materiałów dotyczących tego, jak zorganizować i przeprowadzić spotkanie lokalne.

Dodatkowe informacje o projekcie – w tym regulamin i harmonogram dostępne na: www.biblioteki.org.

Źródło: biblioteki.org