Konkurs Tygodnia Bibliotek 2018

• 14-05-2018

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza do udziału w konkursie na najciekawsze wydarzenie zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek 2018.

Adresatami konkursu są biblioteki i ośrodki informacji wszystkich rodzajów działające na terenie Polski finansowane ze środków publicznych i/lub prywatnych. Wydarzenia zgłaszane do konkursu mogą być realizowane przez pojedyncze biblioteki lub wspólnie z innymi bibliotekami na zasadach partnerskich. Inne rodzaje instytucji (organizacje pozarządowe, domy kultury nieprowadzące biblioteki publicznej, samorządy lokalne, inne) mogą brać udział w projekcie realizowanym przez bibliotekę jako instytucje wspierające.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przekazanie do Biura ZG SBP dokumentacji z realizacji wydarzenia w terminie do 30 czerwca 2018 r. w postaci elektronicznej na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne na: http://www.sbp.pl/konkurs/informacje?konkurs_id=20197

Źródło: SBP