II Ogólnopolski Kongres Biblioteczno-Wydawniczy

  • 17-04-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Biblioteka Wyższej Szkoły Humanitas wraz z Oficyną Wydawniczą "Humanitas" zapraszają II Ogólnopolski Kongres Biblioteczno-Wydawniczy, który odbędzie się 4 czerwca 2018 r. w Sosnowcu.

Głównym celem Kongresu jest integracja środowiska bibliotekarzy i wydawców. Tegoroczna edycja będzie wydarzeniem jednodniowym podzielonym na dwa panele tematyczne - pierwszy skupiać się będzie na zagadnieniach związanych z pracą bibliotek, drugi dotyczyć będzie szeroko rozumianej działalności wydawniczej.

Bibliotekarze będą mieli okazję zapoznać się z nowymi metodami pracy z różnymi grupami użytkowników i nowoczesnymi narzędziami, które w tej pracy można wykorzystać, jak również dowiedzą się gdzie, z kim i w jakim zakresie można i warto współpracować - zarówno w zakresie poszerzenia oferty  biblioteki, jak i podniesienia swoich kwalifikacji, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 22 maja 2018 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie http://www.humanitas.edu.pl/II_Kongres_Biblioteczno_Wydawniczy

Źródło: http://www.humanitas.edu.pl/

 

Czytany 228 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij