Konkurs fotograficzny "Bibliotekarz inny niż myślisz"

• 10-04-2018

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu zaprasza do udziału w 6. edycji konkursu fotograficznego "Bibliotekarz inny niż myślisz", którego celem jest przedstawienie pracy bibliotekarza w humorystycznym ujęciu z wykorzystaniem rekwizytów, kostiumów itp. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 27 kwietnia 2018 r.

Nadesłane fotografie oceniane będą pod kątem inwencji i kreatywności, a rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano dnia 8 maja 2018 r. podczas seminarium "Biblioteki świata".

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://www.wsb.pl/poznan/studenci/biblioteka

Źródło: WSB w Poznaniu