Konferencja "Obecność książki w życiu młodego pokolenia"

• 06-04-2018

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. KEN w Warszawie organizuje w dniach 18-19 czerwca 2018 r. konferencję pt. "Obecność książki w życiu młodego pokolenia".

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą oraz tych, którzy chcą promować wśród nich czytelnictwo, książki i biblioteki. Celem jest ukazanie współczesnych tendencji w działalności bibliotek dziecięcych i młodzieżowych, a także głównych trendów w literaturze i kształtowaniu się zainteresowań czytelniczych. W drugim dniu odbędą się ponadto warsztaty pracy z książką i czytelnikiem ("Rozumienie świata" prowadzone przez zespół KLANZY oraz "Gamifikacja książek" - Marcin Skrabka).

Koszt udziału w dwudniowej konferencji wynosi 360 zł + 23% VAT (10% zniżki dla członków SBP) a cena zawiera: materiały konferencyjne, serwisy kawowe, lunch. Koszt udziału w jednym, wybranym dniu to 220 zł +  23% VAT (10% zniżki dla członków SBP).

Więcej informacji: http://www.sbp.pl/konferencje/konferencja/informacje_ogolne?konferencja_id=20050

Źródło: SBP