Wyniki konkursu Mistrz Promocji Czytelnictwa 2017

• 27-03-2018

Jury konkursu "Mistrz Promocji Czytelnictwa" organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich ogłosiło wyniki tegorocznej edycji.

Nagrody za działania na rzecz popularyzacji kultury czytania w roku 2017 przyznano następującym bibliotekom:

• I nagroda - Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni (woj. małopolskie)
  • II nagroda - Biblioteka Miejska w Bytowie (woj. pomorskie)
  • III nagroda - Biblioteka Szkolna, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie (woj. zachodniopomorskie)

Wyróżnienia otrzymały:

• Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy (woj. mazowieckie)
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu (woj. śląskie)
  • Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Goleniowie (woj. zachodniopomorskie)
  • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie (woj. mazowieckie)
  • Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu (woj. małopolskie)

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Warszawskich Targów Książki.

Źródło: SBP

Czytany 168 razy Ostatnio zmieniany 27-03-2018