Warsztaty "Profesjonalna obsługa czytelnika z uwzględnieniem trudnych sytuacji"

• 23-03-2018

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty "Profesjonalna obsługa czytelnika z uwzględnieniem trudnych sytuacji", które odbędą się 24 maja 2018 r. w godz. 10.00-15.00 w siedzibie Wydawnictwa SBP przy ul. Konopczyńskiego 5/7 w Warszawie.

Uczestnicy szkolenia zdobędą m.in. wiedzę z zakresu teorii dobrej obsługi klienta oraz umiejętności kontroli własnych emocji w trudnych sytuacjach, sztuki uśmiechania się, aktywnego słuchania, asertywnej postawy i ochrony własnej osoby, chęci stosowania dobrych praktyk i rozwijania swoich kompetencji.

Spotkanie poprowadzi Adam Zajchowski, doświadczony trener, właściciel firmy Free City Group i marki kowalebiznesu.pl, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu obsługi klienta, a także komunikacji wewnątrzzespołowej i motywacji dla bibliotek, organizacji pozarządowych, firm i instytucji.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 220 zł + VAT (10% zniżki dla członków SBP).

Więcej informacji: http://www.sbp.pl/konferencje/konferencja/informacje_ogolne?konferencja_id=19999

Źródło: SBP