Warsztaty "Otwarte źródła informacji i wiedzy dla bibliotekarzy oraz czytelników"

• 13-03-2018

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza na warsztaty "Otwarte źródła informacji i wiedzy dla bibliotekarzy oraz czytelników", które odbędą się w 11 maja 2018 r. w godz. 10.00-16,00 w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy, ul. Meissnera 5.

Celem warsztatów, które poprowadzi  Grzegorz Gmiterek  jest pokazanie wybranych możliwości zastosowania nowych interaktywnych technologii w instytucjach bibliotecznych (zwłaszcza w kontekście prezentowania w sieci dokumentów cyfrowych oraz usług informacyjnych). Kosztu udziału w szkoleniu wynosi 200 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP) - cena obejmuje materiały szkoleniowe, możliwość konsultacji z trenerem, certyfikat, serwis kawowy.

Więcej informacji nt. szkolenia na stronie SBP: http://www.sbp.pl/konferencje/konferencja/informacje_ogolne?konferencja_id=19976

Źródło: SBP