"Social media w bibliotece" - warsztaty

• 28-02-2018

Stowarzyszenie Bibliotekarz Polskich zaprasza na warsztaty "Social media w bibliotece", które odbędą się 27 kwietnia 2018 r. w Warszawie w budynku Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla przy ul. Meissnera 5.

Celem warsztatów jest podniesienie kompetencji pracowników bibliotek w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych oraz mobilnych urządzeń i aplikacji w codziennym funkcjonowaniu, a także promowaniu działalności bibliotek. Szkolenie poprowadzi dr Grzegorz Gmiterek, kosztu udziału to 220 zł + VAT (10% rabatu dla członków SBP).

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://www.sbp.pl/konferencje/konferencja/informacje_ogolne?konferencja_id=19921

Źródło: SBP

Czytany 172 razy Ostatnio zmieniany 28-02-2018