Konferencja naukowa "Biblioteka przyszłości - wyzwania - trendy - zagrożenia"

• 13-02-2018

Do 28 lutego 2018 r. trwa rejestracja uczestników na XVIII Ogólnopolską Konferencję Naukową Bibliotek Uczelni Niepublicznych i Publicznych organizowaną przez Wyższą Szkołę Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu, której temat przewodni to "Biblioteka przyszłości - wyzwania - trendy - zagrożenia".

Do wspólnego poszukiwania koncepcji biblioteki przyszłości i określenia jej nowych ról i zadań organizatorzy zapraszają bibliotekarzy i pracowników informacji naukowej bibliotek akademickich, bibliotek publicznych, pedagogicznych i szkolnych, osoby odpowiedzialne za infrastrukturę informatyczną, twórców bibliotek cyfrowych i systemów e-learningowych, a także pracowników naukowych instytutów bibliologii i informatologii, nauczycieli akademickich oraz wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami roli i rozwoju bibliotek.

Szczegóły na stronie konferencji:  http://wsb-nlu.edu.pl/Konferencja_naukowa

Źródło: WSB – NLU