"Na 100 Niepodległa" - konkurs grantowy Fundacji BGK

• 31-01-2018

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Fundacja BGK ogłosiła konkurs grantowy "Na 100 Niepodległa".

Wnioski mogą w nim składać organizacje pozarządowe, biblioteki publiczne, ośrodki kultury i jednostki samorządu terytorialnego, a celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży (w wieku 7-18 lat) do poszerzania wiedzy o historii Polski oraz budowa poczucia tożsamości narodowej wśród młodych osób poprzez realizację zajęć, warsztatów i imprez - jednorazowych lub cyklicznych - o charakterze patriotycznym. Zgłaszane projekty powinny uwzględniać zaangażowanie rodziców i  opiekunów w ich współtworzenie i realizację.

Nabór wniosków trwa do 31 marca 2018 roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie Fundacji BGK.

Źródło: Fundacja BGK

Czytany 552 razy Ostatnio zmieniany 31-01-2018