Technologie.org.pl - sprzęt i oprogramowanie dla bibliotek

• 14 listopad 2017

Dzięki programowi Technologie.org.pl wszystkie biblioteki publiczne w całej Polsce mogą korzystać z przystępnej oferty na nowoczesne oprogramowanie i sprzęt komputerowy. Program realizuje Fundacja TechSoup.

Program Technologie.org.pl dla bibliotek to kontynuacja wsparcia, jakie Fundacja TechSoup zapewniała w ramach Programu Rozwoju Bibliotek (polegało ono na udostępnieniu bibliotekom nieodpłatnie oprogramowania firmy Microsoft). Obecnie, w ramach programu Technologie.org.pl biblioteki publiczne mogą pozyskać sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie różnych firm technologicznych - partnerów TechSoup.

Aby skorzystać z programu wystarczy zarejestrować się na stronie: www.techsoup.pl/rejestracja. Wypełnienie formularza trwa ok. 7-8 minut. Należy podać podstawowe dane, dołączyć statut biblioteki oraz wpis do rejestru instytucji kultury. Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu do programu, biblioteka może korzystać z ofert dostępnych na www.techsoup.pl.

Źródło: http://www.biblioteki.org

Czytany 17 razy Ostatnio zmieniany 14 listopad 2017