21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

• 17-10-2017

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego święta literatury - 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26-29 października 2017 r. w EXPO Kraków.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa i różnorodna:
•    oferta wydawnicza polskich i zagranicznych wydawnictw,
•    warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej,
•    spotkania z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych,
•    konkursy, wystawy,
•    formuła święta książki w całym Krakowie (spotkania, happeningi literackie, spektakle teatralne, koncerty odbywające się poza terenami targowymi).

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy czytelników, autorów i wydawców. Po raz kolejny Kraków staje się na cztery dni stolicą literatury!

Więcej informacji o targach na stronie: http://ksiazka.krakow.pl

Czytany 232 razy Ostatnio zmieniany 17-10-2017