Zdobądź książki dla biblioteki w swoim mieście

• 05-09-2017

V&P Agencja Reklamowa i firma Ferrero Polska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”. Konkurs ma na celu popularyzację idei wspólnego czytania dzieci i dorosłych.

Zgłoś swoją bibliotekę do konkursu i zagłosuj na nią. Biblioteki z największą liczbą głosów otrzymają zestawy książkowe z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki.

Nominować placówkę może każdy.

Do akcji można zgłaszać biblioteki publiczne mające swoją siedzibę i działające w Polsce, z wyłączeniem bibliotek: centralnych, szkolnych, pedagogicznych, bibliotek innych placówek oświaty, naukowych, fachowych, zakładowych, specjalnych, kościelnych, prywatnych, przeznaczonych do obsługi bibliotecznej specjalnych grup użytkowników, w podmiotach leczniczych, w domach pomocy społecznej, w zakładach karnych, w zakładach poprawczych, w schroniskach dla nieletnich, w jednostkach organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej i Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także bibliotek działających wyłącznie w formie elektronicznej.

Konkurs trwa od 28 sierpnia 2017 r.  Zgłoszenia bibliotek przyjmowane są do 14 października 2017 r.

W konkursie przewidziano dwadzieścia nagród głównych oraz sto nagród II stopnia. Nagrodami głównymi są zestawy 250 książek dla dzieci z przygotowanej przez organizatora listy tytułów. Ponadto w skład nagrody głównej wejdą dwie pufy oznaczone logotypem fundatora nagród.   Nagrodami II stopnia są zestawy 50 książek dla dzieci z przygotowanej przez organizatora listy tytułów.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.wspolneczytanie.pl w dniu 7 listopada 2017 r.

Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin znajduje się na stronie www.wspolneczytanie.pl.

Źródło: https://www.wspolneczytanie.pl/

Czytany 165 razy Ostatnio zmieniany 05-09-2017