Weź udział w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” i wygraj pakiet 1000 książek od Empiku

• 05-09-2017

Firma Empik S.A. zaprasza szkoły podstawowe, publiczne lub społeczne, działające na terenie Polski i posiadające bibliotekę szkolną do wzięcia udziału w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”. Konkurs ma na celu wspieranie czytelnictwa wśród dzieci i pokazanie najmłodszym fascynującego świata literatury.

Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, na którym dzieci zaaranżują scenkę , która będzie stanowić okładkę dowolnie wybranej książki oraz napisaniu tekstu uzasadniającego wybór danej książki oraz opisu przygotowań do realizacji sesji zdjęciowej.

Prace konkursowe można składać od 4 do 27 września 2017 r.

Zwycięzców w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” wybiorą internauci w głosowaniu. Nagrody zostaną przyznane 10 bibliotekom w dwóch kategoriach.

Zwycięska szkoła otrzyma pakiet 1000 książek, wybranych przez siebie z listy tytułów przekazanych przez Empik, po ogłoszeniu wyników konkursu.

Ponadto, dla pierwszych Uczestników konkursu firma Empik przekaże łącznie 500 voucherów tj. każdy uczestnik otrzyma jeden voucher do realizacji na stronie empikfoto.pl.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje na stronie http://www.empik.com/biblioteki

Czytany 227 razy Ostatnio zmieniany 05-09-2017