Nabór wniosków do programu "Kultura - Interwencje" 2017

• 29-08-2017

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków do jesiennej edycji programu dotacyjnego "Kultura – Interwencje 2017", którego celem jest tworzenie warunków dla wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym.

Uprawnione do składania wniosków w programie są organizacje pozarządowe oraz samorządowe instytucje kultury (z wyłączeniem instytucji współprowadzonych wpisanych w rejestrze instytucji kultury, dla których organizatorem jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz instytucji współprowadzonych wpisanych w rejestrze organizatorów samorządowych).

Termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji zadania w ramach programu określa się od 15 października do 20 listopada 2017 roku.

Nabór wniosków trwa do 15 września 2017 roku. Formularz wniosku jest dostępny w systemie EBOI.

Więcej informacji oraz regulamin programu na stronie NCK.

Źródło: http://www.nck.pl/

Czytany 206 razy Ostatnio zmieniany 29-08-2017