Warszawa: III Uroczysty Kongres Polonistów i Bibliotekarzy "Wielopoziomowość tekstu literackiego i jego rola w edukacji polonistycznej "

  • 23-08-2017
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

17 listopada 2017 r. o  godz. 10.00 w  Multikinie Złote Tarasy w Warszawie rozpocznie się III Uroczysty Kongres Polonistów i Bibliotekarzy "Wielopoziomowość tekstu literackiego i jego rola w edukacji polonistycznej ".

Kongres otworzy uroczysty, specjalny panel dyskusyjny, który będzie poświęcony kształtowaniu nawyków czytelniczych – w kontekście edukacji interdyscyplinarnej, z uwzględnieniem roli filmu, teatru. Moderatorem spotkania jest prof. Tadeusz Zgółka, kierownik zespołu dydaktyków Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. W dyskusji biorą udział: profesor Andrzej Markowski, profesor Halina Zgółkowa, Barbara Krafftówna, profesor Sławomir Żurek

Stoliki tematyczne „Eksperci praktykom” – czynne przez cały czas trwania kongresu punkty, które dają niepowtarzalną okazję do skonsultowania problemów dydaktycznych, metod nauczania oraz na wymianę doświadczeń pomiędzy praktykami.

W trakcie trwania kongresu będzie dostępny Stolik Tematyczny „Eksperci praktykom”, który dają niepowtarzalną okazję do skonsultowania problemów dydaktycznych, metod nauczania oraz na wymianę doświadczeń pomiędzy praktykami. Na indywidualne pytania uczestników kongresu odpowiedzą m. in.: prof. prof. Halina i Tadeusz Zgółkowie, Andrzej Markowski.

Więcej informacji o kongresie na stronie http://kongrespolonistyczny.pl.

Źródło: http://kongrespolonistyczny.pl

 

 

Czytany 421 razy Ostatnio zmieniany 23-08-2017

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij