Ogólnopolski program wymiany bibliotekarzy "Praktyka dla praktyka"

  • 08-08-2017
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Trwa nabór do drugiej edycji ogólnopolskiego programu wymiany bibliotekarzy "Praktyka dla praktyka". Termin zgłoszeń to 20 sierpnia 2017 r.

"Praktyka dla praktyka" to niepowtarzalna okazja dla pracowników bibliotek do zdobycia doświadczenia zawodowego, nowych inspiracji i nawiązania interesujących kontaktów zawodowych. Dotyczy to nie tylko osób, które wyjadą na praktykę, ale również i tych, którzy opiekować się będą praktykiem na miejscu. Wymiana polega na wysłaniu pracownika do pracy w bibliotece partnerskiej na 5 dni roboczych i przyjęciu na jego miejsce osoby o podobnych kwalifikacjach na "zastępstwo".

Tegoroczna edycja projektu zakłada wybór miejsca wizyty spośród 3 bibliotek już współpracujących w ramach "PdP". Są to: Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni, Arteteka – agenda Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, Biblioteka Manhattan – filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku (dwa miejsca).

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie "Praktyka dla praktyka".

"Praktyka dla praktyka" realizowana jest przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdyni w ramach projektów sieci LABiB, finansowanych ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Źódło: http://www.biblioteki.org

Czytany 194 razy Ostatnio zmieniany 08-08-2017

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij