Weź udział w konkursie i wygraj stypendium - 6. edycja konkursu im. Olgi Rok rozpoczęta

• 17 maj 2017

Już po raz szósty panie pracujące w bibliotekach w całej Polsce mają szanse wziąć udział w konkursie im. Olgi Rok i wygrać roczne stypendium w wysokości 5000 zł.

Bibliotekarki z całej Polski mogą ubiegać się o stypendium w dwóch kategoriach konkursowych: „placówka biblioteczna mniejsza” oraz „placówka biblioteczna większa”. O stypendia w kategorii „placówka biblioteczna mniejsza” mogą ubiegać się kandydatki reprezentujące publiczne placówki biblioteczne, w których pracuje jedna lub dwie osoby. O stypendia w kategorii „placówka biblioteczna większa” mogą ubiegać się kandydatki reprezentujące publiczne placówki biblioteczne, w których pracuje trzy lub więcej osób. Wysokość rocznego stypendium w każdej z dwóch kategorii wynosi 5 000 zł.

Podczas oceny wniosków Kapituła Konkursu weźmie pod uwagę to, w jakim stopniu doświadczenia kandydatki mogą być inspirujące dla innych kobiet, czego mogą nauczyć się od niej inne biblioteki, szczególnie w zakresie pozyskiwania nowych użytkowników i zaangażowania w życie lokalnej społeczności, oraz potencjał kandydatek jako liderek zmiany w swoich społecznościach.

Wnioski o przyznanie stypendium należy nadsyłać wyłącznie w wersji elektronicznej do 10 lipca.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.projektbabcia.pl

Czytany 67 razy Ostatnio zmieniany 17 maj 2017