Warszawskie Targi Książki

• 11 maj 2017

Maj w Warszawie pod znakiem książek i czytania! Blisko 800 wystawców z 32 krajów, 1000 twórców, 1500 wydarzeń – tak zapowiadają się rozpoczynające się 18 maja 8. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe wydarzenie tej branży w Polsce.

W tegorocznej ósmej już edycji Warszawskich Targów Książki weźmie udział blisko 800 wystawców z 32 krajów: Argentyny, Australii, Belgii, Białorusi, Chile, Chin, Chorwacji, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Japonii, Korei, Kostaryki, Litwy, Macedonii, Niemiec, Peru, Polski, Portoryko, Rosji, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Miłośnicy książek i czytania będą mieli niepowtarzalną okazję do zdobycia autografów, zakupu nowości i uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach. Z czytelnikami,podczas czterech majowych dni na PGE Narodowym, spotka się około 1000 twórców. Organizatorzy wraz z partnerami przygotowaliniezwykle bogatą ofertę -1500 pozycji programowych: spotkań z autorami, debat, konferencji, warsztatów, lekcji literatury i historii, atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich, nagród literackich i branżowych, konkursów i wystaw.

Uroczyste otwarcie 8. Warszawskich Targów Książki i 11. Targów Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA odbędzie się 18 maja o godz. 12.00, na Scenie Głównej.

Źródło: http://www.sbp.pl

Czytany 98 razy Ostatnio zmieniany 11 maj 2017