Rocznik Lubaczowski. 2001-2003

• Tytuł czasopisma: Rocznik Lubaczowski. 2001-2003
  • Słowa kluczowe: Lubaczów - czasopisma ; Lubaczów (okręg) - czasopisma ; czasopisma regionalne i lokalne polskie - od 1989 r. ; czasopisma historyczne polskie - od 1989 r. ; Muzeum Kresów (Lubaczów) - zbiory ; muzealnictwo - zbiory ; kultura pucharów lejkowatych ; neolit ; kościół greckokatolicki - Polska ; Lubaczów - religia ; Narol - historia ; schrony ; Oleszyce - historia ; Żydzi - Polska ; Holocaust ; Lubaczów - historia ; pocztówki - Polska ; akta stanu cywilnego ; księgi metrykalne parafialne ; Archiwum Akt Nowych - zbiory ; kluby sportowe - Polska ; Lubaczów - sport ; Strzelec Lubaczów ; Bandrowski, Aleksander (1860-1913) ; śpiewacy polscy ; Wyszyński, Stefan (1901-1981) ; biografie ; recenzje ; Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubaczowskiej (Lubaczów)
  • Opis: Rocz. ; Udostępnienie czasopisma za zgodą Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubaczowskiej
  • Wydawca: Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubaczowskiej
  • Miejsce wydania: Lubaczów
  • Współtwórca: Kubrak Zygmunt (red.) ; Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubaczowskiej (Lubaczów)
  • Rok wydania: 2007
  • Tematyka czasopisma: literatura