74b3tetnda{o#9f2um"r%n*xay7l5l=5w8g(29n{2wh

Pracownia Digitalizacji Dźwięku WiMBP w Rzeszowie

• 15 grudzień 2014

W ramach projektu „E-usługi w nowoczesnej bibliotece” w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie powstała Pracownia Digitalizacji Dźwięku służąca cyfryzacji zbiorów audio przechowywanych w Wypożyczalni Muzycznej.

Pracownię Digitalizacji przy ul. Dąbrowskiego 58a wyposażono w sprzęt i oprogramowanie z przeznaczeniem do digitalizacji nagrań dźwiękowych, a także w urządzenia służące nagrywaniu i emisji dźwięku.

Więcej informacji:

Czytany 4449 razy Ostatnio zmieniany 02 luty 2015