Rzeszów: "Biblioteka miejscem spotkań i kreatywności" - RBO 2020

• 12-09-2019
Rzeszów: "Biblioteka miejscem spotkań i kreatywności" - RBO 2020 WiMBP w Rzeszowie

"Biblioteka miejscem spotkań i kreatywności" to zadanie zgłoszone przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

Założeniem projektu - zadanie nr 116 w kategoria III - jest organizacja różnorodnych wydarzeń kulturalnych w bibliotekach publicznych Rzeszowa i w przestrzeni miasta oraz tworzenie w bibliotekach przyjaznych miejsc do pogłębiania zainteresowań i pasji. Elementem projektu będzie także wydanie książki poświęconej historii Rzeszowa – firmie "Ignacy Schaitter i Spółka", działającej w mieście w XIX i pierwszej połowie XX wieku.

Głosowanie na zadania odbywa się w dniach od 30 sierpnia do 20 września 2019 r.

Głosować można w jednej z dwóch form:

1. elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej rbo.erzeszow.pl
  2. papierowej – za pośrednictwem karty do głosowania, możliwej do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rzeszowa, wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania (po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem)

Osoba uprawniona do udziału w głosowaniu (mieszkaniec Rzeszowa, w każdym wieku) może oddać głos tylko na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii. Liczymy na głosy naszych czytelników!

WiMBP w Rzeszowie

Czytany 114 razy Ostatnio zmieniany 12-09-2019