Katarzyna Bednarz-Soja Podkarpackim Bibliotekarzem Roku 2018

• 10-04-2019
Katarzyna Bednarz-Soja Podkarpackim Bibliotekarzem Roku 2018 Katarzyna Bednarz-Soja / PBP

Katarzyna Bednarz-Soja, kierownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego oraz Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego, została wybrana Podkarpackim Bibliotekarzem Roku 2018.

Wyboru dokonała Kapituła Konkursu Bibliotekarz Roku 2018 Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Rzeszowie w dniu 14 marca 2019 r. Katarzyna Bednarz-Soja będzie reprezentowała Okręg Podkarpacki w II turze Ogólnopolskiego Konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Bibliotekarz Roku 2018.

W II etapie organizowanym przez Zarząd Główny SBP wybór Bibliotekarza Roku 2018 nastąpi wyłącznie na podstawie rankingów finalistów I etapu, ustalanych przez Okręgowe Kapituły Konkursu, z pominięciem własnego kandydata. W roku 2019 nie będzie głosowania internetowego.

Małgorzata Sierżęga
Przewodnicząca Zarządu Okręgu SBP w Rzeszowie