Jasło: XXIV edycja "Lirycznego Jasła" - zaproszenie

• 27-12-2018
Jasło: XXIV edycja "Lirycznego Jasła" - zaproszenie MBP w Jaśle

Piszesz wiersze lub opowiadania? Publikujesz na blogu albo wygrałeś już w konkursie literackim? A może nikt jeszcze nie czytał twoich utworów? Masz okazję sprawdzić swoje umiejętności. Weź udział w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży "Liryczne Jasło".

Organizatorami Konkursu są Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle. Konkurs jest adresowany do autorów wierszy i opowiadań - uczniów ze szkół podstawowych, w tym klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych. Tematyka prac jest dowolna, ale nie mogą to być wypracowania szkolne ani prace wcześniej publikowane bądź nagrodzone w innych konkursach. Laureaci otrzymają nagrody, a ich wiersze i opowiadania zostaną opublikowane w tomiku "Liryczne Jasło", wydawanym co roku przez Bibliotekę, jako pokłosie Konkursu.

Regulamin Konkursu wraz z Kartą uczestnika, Oświadczeniem, Klauzulą informacyjną, Zgodą na przetwarzanie danych osobowych i Zgodą na wykorzystanie wizerunku można pobrać ze strony MBP w Jaśle (https://strona.mbp.jaslo.pl/pl/a/Konkursy-Zadebiutuj-w-Lirycznym-Jasle - zakładki z prawej strony tekstu).

Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w Regulaminie będą rozpatrywane przez jury Konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2019 r.

Szczegółowych informacji nt. konkursu udzielają:

Renata Grzegorczyk
Magdalena Chart