Październikowe spotkania w podkarpackich DKK

• 12-10-2018
Październikowe spotkania w podkarpackich DKK DKK / Instytut Książki

Jak informują Instytut Książki i Dyskusyjne Kluby Książki, w październiku szykuje się prawdziwy najazd autorów na podkarpackie oddziały DKK.

W ciągu czterech jesiennych tygodni Klubowicze (i wszyscy zainteresowani czytelnicy) będą mogli spotkać się z Magdaleną Grzebałkowską (Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku, Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie), Jakubem Małeckim (Mbp Biblioteka Cieszanów), Jackiem Lechem Komudą (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Sieniawa, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nowej Sarzynie), Katarzyną Enerlich (Biblioteka Publiczna w Leżajsku, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubeni), Elżbietą Cherezińską (Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu, Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku, Gminna Biblioteka Publiczna w Zarzeczu, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej), Marią Krasowską (Gminna Biblioteka Publiczna w Pysznicy), Małgorzatą Strękowską-Zarembą (MBP Stalowa Wola, Biblioteka Publiczna w Bobrowej) i Jackiem Hugo-Baderem (Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej, Gminna Biblioteka Publiczna Boguchwała).

Szczegółowy harmonogram spotkań dostępny jest na stronach poszczególnych placówek oraz na https://instytutksiazki.pl/aktualnosci,2,pazdziernikowe-spotkania-autorskie-w-podkarpackich-dkk,1993.html.

Źródło: Instytut Książki

Czytany 60 razy Ostatnio zmieniany 15-10-2018