Stalowa Wola: Warsztaty komiksowe dla uczniów

• 27-09-2018
Stalowa Wola: Warsztaty komiksowe dla uczniów MBP w Stalowej Woli

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zaprasza uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum z powiatu stalowowolskiego na bezpłatne warsztaty tworzenia komiksów w serwisie internetowym ToonDoo.

Zapisy trwają do dnia 6 października 2018 r. pod numerem telefonu 15 842 10 63 (wew. 105). Obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Warsztaty odbędą się w siedzibie głównej MBP przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 w soboty 13 i 20 października 2018 r. Po ich zakończeniu biblioteka zorganizuje konkurs polegający na stworzeniu książki komiksowej w serwisie ToonDoo na podstawie dowolnej polskiej baśni lub legendy. Najlepsze prace zostaną wysłane do drugiego, ogólnopolskiego etapu konkursu "Baśnie i legendy polskie w komiksie" organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

MBP w Stalowej Woli

Czytany 62 razy Ostatnio zmieniany 01-10-2018