Sanok: Zalinkuj się do literatury z Młodzieżową Dywersją Literacką

• 03-08-2018
Sanok: Zalinkuj się do literatury z Młodzieżową Dywersją Literacką MBP w Sanoku

Młodzieżowa Dywersja Literacka działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku zaprasza młodych miłośników książek (nie tylko z Sanoka!) do wzięcia udziału w konkursie "Link do Literatury".

Konkurs organizowany jest przez młodzież i dla młodzieży. Udział w nim może wziąć każdy pomiędzy 13 a 19 rokiem życia. - Jeśli lubisz czytać i chciałbyś zachęcić rówieśników do sięgnięcia po Twoją ulubioną książkę - to konkurs dla Ciebie - informują organizatorzy. Wystarczy nagrać filmik polecający wybraną pozycję lub napisać tekst zachęcający do jej przeczytania (w stylistyce wpisu na bloga kierowanego do rówieśników).

Gotowe prace należy przesłać do dnia 20 sierpnia 2018 roku wyłącznie w formie mailowej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wiadomości należy dołączyć podpisane i przeskanowane (lub sfotografowane w dobrej jakości) załączniki umieszczone na końcu Regulaminu.

Jury konkursowe oceni nadesłane zgłoszenia pod kątem poprawności językowej, kreatywności i przystępności dla odbiorców. W obu kategoriach zostaną wyróżnione po trzy prace, których autorzy otrzymają nagrody rzeczowe oraz zostaną zaproszeni na wyjazd na tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie wraz z grupą Młodzieżowej Dywersji Literackiej.

Filmowe zaproszenie do konkursu:

Dodatkowe informacje:

MBP im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku