Rzeszów: Wykład prof. Stefana Chwina "Terroryzm i piękno - między historią a literaturą"

• 22-02-2018

W dniu 19 lutego 2018 r. w ramach kolejnej odsłony cyklu "Wielkie pytania w nauce i kulturze" realizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wykład pt. "Terroryzm i piękno - między historią a literaturą" wygłosił prof. Stefan Chwin - jeden z największych znawców literatury, eseista, wybitny krytyk literacki, pisarz, którego książki przetłumaczono na 20 języków, człowiek o szerokich horyzontach i niezwykła osobowość.

Profesor zachwycił licznie zgromadzoną w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej publiczność oryginalną tematyką wystąpienia oraz bogactwem i pięknem języka polskiego. Dla osób, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu WSIiZ przygotowała relację filmową, którą można obejrzeć na stronie: https://wsiz.rzeszow.pl/pl/Uczelnia/Wydarzenia/Strony/drugi-wyklad-w-ramach-cyklu-wielkie-pytania-w-nauce-i-kulturze.aspx

Źródło: WSIiZ w Rzeszowie

Czytany 293 razy Ostatnio zmieniany 22-02-2018