Rzeszów: IV edycja akcji "Najdłuższa Książka Świata"

  • 31-01-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Rzeszów: IV edycja akcji "Najdłuższa Książka Świata" WiMBP w Rzeszowie

Studenckie Koło Naukowe Animatorów Kultury Literackiej Dzieci przy Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 10 zapraszają dzieci w wieku od 5. do 10. lat do udziału w IV. edycji akcji "Najdłuższa Książka Świata".

Prace plastyczne, które będą częścią "Najdłuższej Książki Świata" można składać we wszystkich placówkach WiMBP w Rzeszowie do dnia 9 marca 2018 roku.

Składanie "Najdłuższej Książki Świata" odbędzie się 11 kwietnia o godz. 10.00 na placu zabaw przy ul. Podchorążych 1 (obok Filii nr 10). Towarzyszyć mu będzie spotkanie autorskie z Ewą Chotomską - pisarką, autorką tekstów piosenek dla dzieci, córką Wandy Chotomskiej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, regulamin i karta zgłoszeniowa - oświadczenie rodzica (opiekuna) do pobrania poniżej.

Szczegółowych informacji udzielają:
dr hab. prof. UR Alicja Ungeheuer-Gołąb – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Maria Jamróg – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci i dofinansowane z budżetu Miasta Rzeszowa w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok.

WiMBP w Rzeszowie

 

Czytany 462 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij