Rzeszów: Spotkanie autorskie z Renatą Czelny - Kawą

  • 26-01-2018
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Rzeszów: Spotkanie autorskie z Renatą Czelny - Kawą WiMBP w Rzeszowie

"Spotkanie z książką i sernikiem" – pod takim hasłem Filia nr 6 WiMBP w Rzeszowie zorganizowała spotkanie z Renatą Czelny-Kawą, autorką książki "Serniki słodkie i wytrawne".

Pani Renata przez całe dzieciństwo i szkolną młodość była wierną czytelniczką naszej biblioteki. W roku 2017 z miłości do serników wydała swoją pierwszą książkę, która jest nie tylko zbiorem przepisów, ale także krótką osobistą biografią, w której czytelnik może poznać autorkę, bliskie jej sercu osoby, smaki i miejsca z dzieciństwa, a przede wszystkim znajdzie galerię  przepisów na serniki słodkie i wytrawne. W czasie spotkania czytelnicy mogli bliżej poznać autorkę, niezwykle ciepłą osobą, która opowiadała o swojej pasji do pieczenia, podkreślając, że sztuki kulinarnej uczyła się pod okiem swojej babci. Autorka dzieliła się z czytelniczkami sernikowymi radami oraz zapraszała do odwiedzenia swojego bloga rajdlapodniebienia.pl

Dużym zaskoczeniem i miłą częścią spotkania była możliwość skosztowania sernika upieczonego przez samą autorkę, którego smak potwierdzał  miłość do pieczenia tych ciast. W spotkaniu uczestniczyła Dyrektor WiMBP w Rzeszowie - Barbara Chmura, która podziękowała autorce za ciepłą opowieść o swojej pasji wypiekania, a zgromadzonym czytelnikom za udział w spotkaniu. Na zakończenie czytelnicy mogli kupić książkę autorki z osobistą dedykacją.

Maria Gulak

 

Czytany 373 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij