Głosowanie na zadania wspierające biblioteki publiczne w Rzeszowie w ramach RZESZOWSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

• 02-10-2017

RZESZOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI NA 2018 r.

Zagłosuj na bibliotekę!

Prosimy o oddawanie głosów na zadania dotyczące bibliotek publicznych w Rzeszowie:

Zadanie nr 8 - kategoria I

– „Wspieramy nasze biblioteki – modernizacja wyposażenia informatycznego bibliotek publicznych oraz wzbogacenie ich oferty usług elektronicznych”
/zadanie dotyczy zakupu, m.in. komputerów, tabletów, multimediów, czytników e-booków oraz zapewnienia dostępu do najlepszych książek elektronicznych dla czytelników/

Zadanie nr 65 - kategoria III

– „Biblioteka jest OK – cykl imprez promujących czytelnictwo w bibliotekach publicznych i w przestrzeni miasta Rzeszowa”
/zadanie polega na organizacji wydarzeń kulturalnych adresowanych do mieszkańców Rzeszowa – będą to spotkania autorskie, warsztaty oraz inne wydarzenia promujące literaturę/.

Głosowanie na zadania odbywa się w dniach
od 18 września do 6 października 2017 r.

Głosować można w jednej z dwóch form:

1) elektronicznie  - za pośrednictwem strony internetowej https://bo.erzeszow.pl
Głosować w formie elektronicznej mogą mieszkańcy posiadający zameldowanie na terenie miasta Rzeszowa.

2) tradycyjnie - na karcie do głosowania, którą należy wypełnić i złożyć osobiście w jednym z punktów do głosowania Urzędu Miasta Rzeszowa. Mieszkańcy Rzeszowa nie posiadający zameldowania na terenie miasta mogą głosować wyłącznie w formie tradycyjnej.
Wypełnione karty do głosowania można złożyć w jednym z poniżej wymienionych punktów, po weryfikacji tożsamości i uprawnienia do udziału w głosowaniu, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Lista punktów do głosowania w sprawie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 r.

•     Kancelaria Ogólna Urzędu Miasta Rzeszowa, ul. Rynek 1, w godzinach pracy Urzędu;
  •     Biuro Rady Miasta Rzeszowa, al. Pod Kasztanami 8, w godzinach pracy Urzędu;
  •     Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w Galerii Handlowej NOWY ŚWIAT, ul. Krakowska 20, w godzinach otwarcia;
  •     Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w Centrum Kulturalno – Handlowym MILLENIUM HALL, ul. Kopisto 1, w godzinach otwarcia;
  •     Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w Centrum Handlowym PLAZA, al. Rejtana 65, w godzinach otwarcia;
  •     Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa w GALERII RZESZÓW, al. Piłsudskiego 44, w godzinach otwarcia;
  •     Punkt Informacyjny Urzędu Miasta Rzeszowa w Hipermarkecie b1, al. Witosa 21, w godzinach otwarcia;
  •     siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury oraz w jego filiach.

Osoba uprawniona do udziału w głosowaniu może oddać głos na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii.

Wyboru dokonuje się poprzez wpisanie w odpowiedniej rubryce karty do głosowania numeru zadania, zgodnie z listą zadań przyjętych do głosowania. Karta do głosowania do wydruku stanowi załącznik do niniejszego tekstu.

Oba projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego opracowała i złożyła Bożena Janda.

Liczymy na głosy naszych czytelników!

Czytany 108 razy Ostatnio zmieniany 02-10-2017