Konkurs na Bibliotekarza Roku 2016 – rozstrzygnięty

  • 16-05-2017
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Szanowni Czytelnicy i Sympatycy Bibliotek

Koleżanki i Koledzy Bibliotekarze

Zakończyła się VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich na Bibliotekarza Roku 2016. Głosowanie miało przebieg dwutorowy: internauci głosowali na portalu SBP tworząc ranking internautów, - zarządy okręgów, których kandydaci brali udział w Konkursie, ustalały rankingi okręgowe (z pominięciem własnego kandydata) i przesyłały do Biura SBP ich wyniki). Następnie, na podstawie obydwu rankingów – zbiorczego rankingu okręgów i rankingu Internautów Komisja Odznaczeń i Wyróżnień SBP ustaliła ranking finałowy.

Z ogromną przyjemnością informuję, że w konkursie na Bibliotekarza Roku 2016 reprezentująca województwo podkarpackie Urszula Kopeć-Zaborniak, kustosz, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie zajęła I miejsce.

W imieniu Zarządu Okręgu SBP w Rzeszowie serdecznie gratuluję Naszej Koleżance ogólnopolskiego sukcesu, który świadczy o dużym społecznym uznaniu dla prowadzonej przez Nią działalności.

Wysokie miejsce Urszuli Kopeć-Zaborniak w finale Konkursu jest także ogromnym wyróżnieniem dla wszystkich podkarpackich Bibliotek i Bibliotekarzy za ich trudną i budzącą społeczne uznanie pracę na rzecz upowszechniania książki i czytelnictwa.

Dziękuję wszystkim podkarpackim Czytelnikom i Sympatykom Bibliotek oraz Koleżankom i Kolegom Bibliotekarzom za pomoc, duże zaangażowanie i aktywny udział w Konkursie.

Małgorzata Sierżęga
Przewodnicząca ZO SBP w Rzeszowie

Czytany 288 razy Ostatnio zmieniany 16-05-2017

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij