Rzeszów: Uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Rzeszowa

• 11 maj 2017

11 maja 2017 r. w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Rzeszowa. Nagrody wręczyła bibliotekarzom Pani Aneta Radaczyńska – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa, w obecności Pani Barbary Chmury – Dyrektora WiMBP w Rzeszowie, Pani Moniki Ohar-Pawiak – Zastępcy Dyrektora WiMBP w Rzeszowie oraz pracowników biblioteki.

Nagrody Prezydenta otrzymali:
Maria Gulak – kierownik Filii nr 6 WiMBP w Rzeszowie,
Janusz Górecki – pracownik Działu Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP w Rzeszowie,
Janusz Haliniak – pracownik Działu Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP w Rzeszowie,
Małgorzata Świder – pracownik Filii nr 8 WiMBP w Rzeszowie,
Beata Terlicka – pracownik Filii nr 4 WiMBP w Rzeszowie.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Łukasz Kleska
Dział Udostępniania Zbiorów