Rzeszów: Spotkanie autorskie z Dariuszem Rosiakiem

  • %AM, %17 %292 %2018 %08:%Oct
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Rzeszów: Spotkanie autorskie z Dariuszem Rosiakiem WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Dariuszem Rosiakiem, które odbędzie się 17 października 2018 r. o godz. 17.00 w budynku WiMBP przy ul. Sokoła 13.

DARIUSZ ROSIAK - dziennikarz radiowy i prasowy, pisarz. Członek Redakcji Publicystyki Międzynarodowej Polskiego Radia. W Trójce prowadzi program "Raport o stanie świata", publikuje w "Tygodniku Powszechnym", przez wiele lat był związany z "Rzeczpospolitą". Autor książek: "Oblicza Wielkiej Brytanii", "Żar. Oddech Afryki", "Człowiek o twardym karku. Historia księdza Romualda Jakuba Wekslera-Waszkinela", "Wielka odmowa. Agent, filozof, antykomunista" oraz "Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan" (otrzymał za nią Nagrodę im. Beaty Pawlak i był nominowany do Nagrody Literackiej Nike 2016), "Biało-czerwony. Tajemnica Sat Okha".

Spotkanie jest częścią cyklu "Nie-zwykłe spotkania" organizowanego w ramach projektu "Książka w roli głównej" dofinansowanego z programu "Partnerstwo dla książki" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Tadeusz Ferenc

Patroni medialni: TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, nowiny24.pl

WiMBP w Rzeszowie

 

Read 376 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij