Krosno: "Strach na wróble na wesoło" - konkurs artystyczny dla rodzin

  • %PM, %25 %458 %2018 %12:%Jul
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Krosno: "Strach na wróble na wesoło" - konkurs artystyczny dla rodzin RCKP w Krośnie

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w konkursie "Strach na wróble na wesoło".

Strach ma wielkie oczy? Niekoniecznie! Sami zdecydujcie, jakie oczy ma strach, jak jest ubrany, czy jest chudy, gruby, czy nosi kapelusz - stwórzcie własnego stracha (przestrzenna praca plastyczna wykonana dowolną techniką, o wysokości 25-30 cm) i wygrajcie trzydniowy pobyt w Krośnie podczas festiwalu Karpackie Klimaty – zachęcają organizatorzy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej wraz z pracą do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie do dnia 27 lipca 2018 r. Każdy uczestnik - rodzina może zgłosić tylko jedną pracę - stracha. Ogłoszenie wyników nastąpi 3 sierpnia 2018 r.

Nagrodą główną jest trzydniowy pobyt autora zwycięskiej pracy i jego rodziny (razem maksymalnie 4 osoby) w Krośnie podczas festiwalu Karpackie Klimaty - organizator opłaca koszty noclegu, wyżywienia oraz zwiedzania atrakcji regionu, dojazd we własnym zakresie. Za zajęcie kolejnych miejsc przewidziano nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie RCKP w Krośnie.

Źródło: RCKP w Krośnie

Read 263 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij