Rzeszów: IV edycja akcji "Najdłuższa Książka Świata"

  • %AM, %31 %365 %2018 %08:%Jan
  • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Be the first to comment!
Qr Code
Rzeszów: IV edycja akcji "Najdłuższa Książka Świata" WiMBP w Rzeszowie

Studenckie Koło Naukowe Animatorów Kultury Literackiej Dzieci przy Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 10 zapraszają dzieci w wieku od 5. do 10. lat do udziału w IV. edycji akcji "Najdłuższa Książka Świata".

Prace plastyczne, które będą częścią "Najdłuższej Książki Świata" można składać we wszystkich placówkach WiMBP w Rzeszowie do dnia 9 marca 2018 roku.

Składanie "Najdłuższej Książki Świata" odbędzie się 11 kwietnia o godz. 10.00 na placu zabaw przy ul. Podchorążych 1 (obok Filii nr 10). Towarzyszyć mu będzie spotkanie autorskie z Ewą Chotomską - pisarką, autorką tekstów piosenek dla dzieci, córką Wandy Chotomskiej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, regulamin i karta zgłoszeniowa - oświadczenie rodzica (opiekuna) do pobrania poniżej.

Szczegółowych informacji udzielają:
dr hab. prof. UR Alicja Ungeheuer-Gołąb – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Maria Jamróg – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci i dofinansowane z budżetu Miasta Rzeszowa w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok.

WiMBP w Rzeszowie

 

Read 517 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Video gallery

See all

Photo gallery

Calendar of events

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij